STYKAČ EKC1-1210M-230V (ETEK)
Popis produktu:Striedavé stýkače sa používajú pri pripájaní/odpájaní vedenia a častom ovládaní motorov a iných zariadení. Riadi veľký prúd malým prúdom a zohráva určitú úlohu pri ochrane proti preťaženiu pri práci s tepelným relé.Technické parametre:Použitie: diaľkové zapínanie a vypínanie kontaktov Prúdové zaťaženie: 12 A  Menovité napätie: 230 V AC 50/60Hz  Kateg ...VIAC...
VARIANT:
ZNAČKA: ETEK
EAN: 6942012126863
SKU: 152393
POPIS
STYKAČ EKC1-1210M-230V (ETEK)
Použitie: diaľkové zapínanie a vypínanie kontaktov Prúdové zaťaženie: 12 A  Menovité napätie: 230 V AC 50/60Hz  Kategória využitia: AC-3 Elektrická životnosť kontaktov: 1000  Max. počet operácií za deň: 100   Stupeň ochrany: IP20 Prevádzková teplota: -5°C až +40°C Výška: 86 mm Šírka: 57 mm Hĺbka: 95 mm