Relé pomocné VS316/230 zelená AC 230 V (ELKO)
Pomocné relé slúži pre spínanie väčšieho výkonu záťaže, posilnenie či "rozmnoženie" kontaktov existujúceho zariadenia. Max. doba prepnutia kontaktov je 10 ms. Umožňuje spínanie rozdielnych fáz alebo 3 fázového napätia. Stav výstupu indikuje vysoko svietivá LED. Napájacie napätie AC 230 V. Výstup: 3x prepínací kontakt 16 A ...VIAC...
VARIANT:
ZNAČKA: ELKO
EAN: 8595188136075
SKU: 51747
POPIS
Pomocné relé slúži pre spínanie väčšieho výkonu záťaže, posilnenie či "rozmnoženie" kontaktov existujúceho zariadenia. Max. doba prepnutia kontaktov je 10 ms. Umožňuje spínanie rozdielnych fáz alebo 3 fázového napätia. Stav výstupu indikuje vysoko svietivá LED. Napájacie napätie AC 230 V. Výstup: 3x prepínací kontakt 16 A (AC1). V prevedení 1-MODUL, upevnenie na DIN lištu. Technické parametre:
Napájacie svorky: A1 - A2. Napájacie napätie: AC 230 V / 50-60 Hz. Príkon: 2.5 VA. Tolerancia napájacieho napätia: -15%; +10%. Počet kontaktov: 3 x prepínací (AgSnO2). Indikácia výstupu: veľkoplošná signálka. Pracovná teplota: -20.. +55 °C. Pracovná poloha: ľubovoľná. Upevnenie: DIN lišta EN 60715. Krytie: IP40 z čelného panelu. Rozmer: 90 x 17.6 x 64 mm. Hmotnosť: 92 g.