Ventilátor 125VKO1LT axiálny potrubný (VENTS)
VARIANT:
ZNAČKA: FIRN
EAN: 4823016296887
SKU: 46173
POPIS
Priemer: 125 mm Prietok vzduchu: 190 m3/h Napájanie:: AC 230V  Výkon: 16 W Prúd: 0,1 A Hlučnosť: 38 dB Otáčky: 2400ot./min  Trieda ochrany: IPX4 Farba: biela Materiál: ABS