9-A-LED-COB-2700K-24V 5mm
SKU: 30084 Výrobca: A-LED Farba svetla: teplá biela 2700K Svetelný tok: 900lm/m Príkon: 9W/m Napätie: 24VDC CRI: Ra >90 Šírka LED pásu: 5mm Počet LED/m: 384 ks Typ čipu: COB Vyžarovací uhol: 140° Krytie: IP20 Stmievateľné: ÁNO Priemerná životnosť v hodinách: 40000 hod. Nutné chladenie ALU profilom Deliteľnosť po 5cm LED pás sa predáva na celé 5m balenia - pri objednan ...VIAC...
VARIANT:
ZNAČKA: A-LED
EAN: 35-363181
SKU: 363181
POPIS
9-A-LED-COB-2700K-24V 5mm
SKU: 30084 Výrobca: A-LED Farba svetla: teplá biela 2700K Svetelný tok: 900lm/m Príkon: 9W/m Napätie: 24VDC CRI: Ra >90 Šírka LED pásu: 5mm Počet LED/m: 384 ks Typ čipu: COB Vyžarovací uhol: 140° Krytie: IP20 Stmievateľné: ÁNO Priemerná životnosť v hodinách: 40000 hod. Nutné chladenie ALU profilom Deliteľnosť po 5cm LED pás sa predáva na celé 5m balenia - pri objednaní je potrebné zadávať násobky 5m Uvedená cena je za 1m