ELG-240-24DA-3Y napájací zdroj
SKU: 10137 Výrobca: MEAN WELL Impulzný prúdový zdroj MEAN WELL pre LED aplikácie s krytím IP67 a PFC, so riadením DALI . Zdroj má na primárnej strane vyvedený žltozelený vodič PE, ktorý je spojený aj s krytom zdroja. Výstup: CC:24V 0÷10,0A Vstup: 100÷305V AC, 142÷431V DC Výkon: 240W Rozmery: 244x71x37.5 mm ...VIAC...
VARIANT:
ZNAČKA: A-LED
EAN: 35-363125
SKU: 363125
POPIS
ELG-240-24DA-3Y napájací zdroj
SKU: 10137 Výrobca: MEAN WELL Impulzný prúdový zdroj MEAN WELL pre LED aplikácie s krytím IP67 a PFC, so riadením DALI . Zdroj má na primárnej strane vyvedený žltozelený vodič PE, ktorý je spojený aj s krytom zdroja. Výstup: CC:24V 0÷10,0A Vstup: 100÷305V AC, 142÷431V DC Výkon: 240W Rozmery: 244x71x37.5 mm Hmotnosť: 1.22 kg Balenie: 12 ks