Svietidlo TL2001-21/TD tmavé drevo (LUCERNA)
VARIANT:
ZNAČKA: LUCERNA
EAN: 8590849490824
SKU: 103157
POPIS
Technické parametre:
Materiál: plast Farba: tmavé drevo  Svetelný zdroj: G5 (T5)  Výkon: 21W Napájanie: 230V   Frekvencia napätia: 50Hz Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom: II Trieda ochrany: IP20     Montáž: prisadené       Dĺžka: 883 mm Výška: 49 mm Šírka: 27 mm