Ventilátor 125MATHL axiálny (VENTS)
Popis produktu:• Automatická žalúzia pre zabránenie spätného prúdenia vzduchu, • vyústenie dlhé iba 60 mm, vďaka čomu je možné ventilátor namontovať aj do podhľadu s obmedzeným priestorom.Použitie Axiálne ventilátory VENTS 125MATHL sú určené pre odvetranie WC, kúpeľní a iných bytových priestorov. Vzhľadom na ich ...VIAC...
VARIANT:
ZNAČKA: FIRN
EAN: 4823016213693
SKU: 40307
POPIS
Popis produktu:• Automatická žalúzia pre zabránenie spätného prúdenia vzduchu, • vyústenie dlhé iba 60 mm, vďaka čomu je možné ventilátor namontovať aj do podhľadu s obmedzeným priestorom.Použitie Axiálne ventilátory VENTS 125MATHL sú určené pre odvetranie WC, kúpeľní a iných bytových priestorov. Vzhľadom na ich parametre sa odporúča ventilátory používať v kombinácií s kratším vzduchotechnickým potrubím.Dizajn Ventilátory sú vyrobené z kvalitného ABS plastu odolnému voči UV žiareniu. Motor Ventilátory sú vybavené asynchrónnym AC motorom s tepelnou poistkou a guličkovými  ložiskami čo umožňuje montáž do stropu alebo využívanie ventilátora k nepretržitej dlhodobej prevádzke.Ovládanie Ventilátory sú vybavené časovým spínačom s nastaviteľným dobehom v rozsahu od 2 do 30 minút a hygrostatom s nastaviteľnou vlhkosťou v rozsahu od 60 do 90 %. Ventilátory sa zapínajú automaticky po dosiahnutí nastavenej vlhkosti, pomocou samostatného vypínača alebo môžu byť zapojené paralelne s osvetlením.Montáž Ventilátory sa montujú na stenu do okrúhleho potrubia alebo priamo do ventilačnej šachty.Technické parametre:
Priemer: 125 mm Prietok vzduchu: 185 m3/h Napájanie:: AC 230V  Výkon: 22 W Prúd: 0,1 A Hlučnosť: 35 dB Otáčky: 2300ot./min  Trieda ochrany: IP24 Farba: biela Materiál: ABS