Ventilátor 100VKO1T axiálny potrubný (VENTS)
VARIANT:
ZNAČKA: FIRN
EAN: 4823016238115
SKU: 40235
POPIS
Priemer: 100 mm Prietok vzduchu: 107 m3/h Napájanie:: AC 230V  Výkon: 14 W Prúd: 0,085 A Hlučnosť: 36 dB Otáčky: 2300ot./min  Trieda ochrany: IPX4 Farba: biela Materiál: ABS