Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Spojené štáty americké Miami Beach, Florida

Letenka Spojené štáty americké Miami Beach, Florida


Miami Beach je miestom, ktoré mnoho ľudí predstavuje ako raj na Zemi. Nachádza sa juhovýchodne od mesta Miami v štáte Florida a obklopuje ju Atlantický oceán a záliv Biscayne Bay. Toto krásne miesto láka turistov z celého sveta svojimi plážami, nočným životom a luxusnými hotelmi. Avšak, aby ste sa tam dostali, potrebujete letenku.

Ak cestujete zo Slovenska do Miami Beach, najlepšie je hľadať lety do Miami International Airport (MIA). Práve táto letisková brána je najbližšia k slávnemu Miami Beach. Existuje niekoľko aerolínií, ktoré lietajú z Bratislavy do MIA, vrátane Turkish Airlines alebo Delta Airlines. Cena leteniek závisí od sezóny a pohybuje sa v rozmedzí od 500 do 1000 eur v závislosti od požadovaného termínu.

Po prílete na letisko môžete nájsť taxi službu, ktorá vás dovezie priamo do hotela v Miami Beach. Avšak, keď chcete ušetriť, môžete využiť aj verejnú dopravu, ktorá je lacnejšia a spojí vás do trolejbusov a metra.

Keď už ste sa dostali na toto krásne miesto, čo urobiť? Každý návštevník Miami Beach musí navštíviť jej slávne pláže. Na pláži South Beach sa stretávajú slneční turisti a celebritami na paparazzi fotografiách. Pláže v Miami Beach sú známe pre svoje jasné modré vody a biele piesky. Okrem toho si môžete zatancovať v nočných kluboch a návšteva nejakých reštaurácií s azda najlepšie morské jedlá na svete.

Miami Beach je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších turistických miest na svete, preto si svoju letenku zarezervujte včas. Sľubuje krásnu dovolenku, ktorá sa vám navždy vryje do pamäti.


Počasie Spojené štáty americké Miami Beach, Florida


Miami Beach, Florida je jedno z najpopulárnejších miest pre turistov v Spojených štátoch amerických. Mesto sa nachádza na južnom konci Floridského polostrova a slúži ako centrum turistiky a zábavy. To, čo prichádza s veľkým počtom turistov, je známe počasie, ktoré sa zvykne meniť veľmi rýchlo.

Florida je známa svojimi tropickými podnebnými podmienkami a Miami Beach tvorí perfektný príklad. Počasie v meste sa vyznačuje vysokými teplotami po celý rok, s maximálnymi teplotami v lete dosahujúcimi až 32°C. Zimné mesiace sú ľahko známe pre svoje teplé počasie s nízkymi teplotami od 12°C do 20°C.

Jún a september sú zvyčajne horúce a vlhké mesiace, keďže prichádzajú pravidelné dažde a búrky. Zvyčajne, tieto dažde nie sú príliš silné alebo nebezpečné, no rozliatych ciest sa treba báť. V auguste sa v Miami Beach môže vyskytnúť aj hurikán alebo silná búrka, takže turisti by si mali byť vedomí potenciálneho rizika.

Central Park v Miami Beach je miestom častého cvičenia pre turistov a miestnych. Môžete tu zažiť krásne prostredie s kvetinami, zelenou trávou a vodopádom. Háčky na ryby je tiež možné nájsť v oblasti a miestni návštevníci si ho užívajú celoročne.

Späť k počasiu, Miami Beach ponúka veľa okruhov pre vodné športy, ako sú napríklad surfovanie, potápanie a kajak. Voda tu býva zväčša plytká a preto je populárna aj medzi rodinami s malými deťmi.

V Miami Beach sú aj iné atrakcie, okrem pláže ako sú nákupné centrá shopping centrá Ocean Drive a Lincoln Road, kde si návštevníci môžu užiť zábavu a búrlivý nočný život, ktorý hodlá zanechať na nich nezabudnuteľné zážitky.

Miami Beach, Florida so svojím počasím a nespočetnými atrakciami, ponúka turistom ideálne prostredie na pobyt celý rok. Ak hľadáte miesto s očarujúcim tropickým počasím, krásnymi plážami a nekonečným množstvom činností na rozbitek dny, Miami Beach by pre vás mala byť prvou voľbou.


Dovolenka Spojené štáty americké Miami Beach, Florida


Miami Beach, Florida je jedno z najpopulárnejších miest na dovolenku v Spojených štátoch amerických. Toto nádherné miesto je plné slnka, krásnych pláží, luxusných hotelov, exkluzívnych klubov a reštaurácií, a je ideálne pre tých, ktorí chcú stráviť dovolenku v štýle.

Miami Beach sa nachádza na juhu Floridy a je domovom niektorých najkrajších pláží v USA. Pláže sú dokonale bielo piesočné a more je jasne modré, čím vytvára ideálne miesto na plávanie, šnorchlovanie a surf. Turisti môžu užívať slnko priamo na pláži alebo sa zrelaxovať v jednom z mnohých plážových barov, ktoré sa nachádzajú na plážach.

Okrem pláží Miami Beach ponúka aj množstvo atrakcií a pamätihodností. Art Deco Historic District predstavuje skvelý príklad architektúry z 20. rokov 20. storočia s množstvom zaujímavých obchodov, reštaurácií a kaviarní. Milovníci umenia sa iste ocitnú na dobrej adrese v Miami Beach, kde sa nachádza množstvo galérií, múzeí a umeleckých centier.

Ak máte radi zvieratá, nezmeškajte príležitosť navštíviť zookateru, ktorý sa nachádza na Miami Beach. Každý rok tisíce turistov navštevujú Miami Seaquarium, kde sa nachádza obrovský akváriový komplex s množstvom rôznych druhov rýb, žralokov a delfínov.

Dokonca aj po zotmení Miami Beach nezaujme, pretože mesto ponúka množstvo nočných klubov, diskoték a reštaurácií, v ktorých si turisti môžu užiť skvelý večer.

Ak hľadáte dovolenku plnú slnka, zábavy a zážitkov, Miami Beach, Florida je voľba, ktorú nebudete ľutovať. S množstvom atrakcií, krásnych pláží a množstvom možností, čo robiť, mesta vážne toto miesto nikdy *na nudu*!


Ubytovanie Spojené štáty americké Miami Beach, Florida


Miami Beach je populárne miesto pre turistov, ktorí sa chcú vyhnúť tradičným zimným destináciám. Nie je divu, pretože Miami Beach ponúka čarovné piesočnaté pláže, slnečné dni a celkovú relaxačnú atmosféru. V tomto článku sa pozrieme na to, kde sa môžete ubytovať v Miami Beach.

1. Grand Beach Hotel - Tento hotel sa nachádza na pláži a ponúka nádherný výhľad na oceán. Má moderné izby a apartmány, bazén a fitness centrum. Ak hľadáte luxusný pobyt, Grand Beach Hotel je pre vás ideálny.

2. Loews Miami Beach Hotel - Hotel Loews je ďalšou možnosťou pre luxusný pobyt v Miami Beach. Nachádza sa na pláži a má skvelé zariadenia, vrátane spa, bazéna, reštaurácie a barov. Loews Miami Beach je ideálny pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie na vysokej úrovni.

3. The Confidante Miami Beach - Tento hotel sa nachádza v blízkosti pláže a ponúka vynikajúce zariadenia a služby. Má bazén, fitness centrum, reštaurácie a bary. The Confidante je skvelým miestom pre tých, ktorí hľadajú pohodlný pobyt v priestranných izbách s moderným nábytkom.

4. The Gates Hotel South Beach - Tento hotel sa nachádza v blízkosti South Beach a je vhodný pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupné ubytovanie. Má bazén, reštaurácie a bary. Ak hľadáte ubytovanie v Miami Beach s dobrými cennovými možnosťami, The Gates Hotel je pre vás ideálny.

5. National Hotel Miami Beach - Tento hotel je populárnym miestom medzi turistami v Miami Beach. Nachádza sa na pláži a ponúka historický šarm. Má bazén, reštaurácie a bary. National Hotel Miami Beach je dobrá voľba pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie s charakterom.

V Miami Beach nájdete veľa možností na ubytovanie. Od luxusných hotelov až po cenovo dostupné ubytovanie. Ak hľadáte pobyt na pláži s dobrou atmosférou, Miami Beach je určite miesto, ktoré stojí za to navštíviť. Koniec koncov, je to miesto, ktoré ponúka toľko zábavy a relaxácie!


Najčastejšie otázky a odpovede Spojené štáty americké Miami Beach, Florida


1. Aká je najlepšia doba na návštevu Miami Beach?
A: Najlepšie obdobie na návštevu Miami Beach je zvyčajne medzi decembrom a aprílom, keď sa teploty zväčša pohybujú medzi 20-25 stupňami.

2. Ktoré atrakcie by som nemal/a vynechať v Miami Beach?
A: Niektoré z tých najznámejších atrakcií v Miami Beach zahŕňajú Art Deco Historic District, South Beach, Ocean Drive, Lincoln Road Mall a Miami Beach Boardwalk.

3. Koľko dní by som mal/a naplánovať na pobyt v Miami Beach?
A: Odporúča sa stráviť minimálne 3-4 dni v Miami Beach, aby ste mali dostatok času na objavovanie rôznych atrakcií a pláží.

4. Aké sú najlepšie pláže v Miami Beach?
A: Najlepšie pláže v Miami Beach zahŕňajú South Beach, Mid Beach, North Beach a Lummus Park Beach.

5. Kedy sa konajú Miami Beach Pride a Art Deco Weekend?
A: Miami Beach Pride sa zvyčajne koná v marci a Art Deco Weekend sa koná zvyčajne v januári.

6. Ktoré letiská sú najbližšie k Miami Beach?
A: Dva najbližšie letiská k Miami Beach sú Miami International Airport a Fort Lauderdale-Hollywood International Airport.

7. Je potrebné mať auto v Miami Beach?
A: Nie je nevyhnutné mať auto v Miami Beach, pretože mnoho atrakcií je v blízkosti a v centre mesta sa dá dobre prechádzať pešo. Existuje aj verejná doprava v podobe autobusov a metra.

8. Aké sú najlepšie reštaurácie v Miami Beach?
A: Niektoré z najlepších reštaurácií v Miami Beach zahŕňajú Joe's Stone Crab, Prime 112, Scarpetta, La Sandwicherie a Taquiza.

9. Koľko stojí vstupenka do Art Deco Historic District?
A: Vstup do Art Deco Historic District je bezplatný, ale ak si želáte absolvovať prehliadku so sprievodcom, poplatok sa pohybuje okolo 25 dolárov na osobu.

10. Aké sú najlepšie hotely v Miami Beach?
A: Niektoré z najlepších hotelov v Miami Beach zahŕňajú The Setai, The Betsy, Fontainebleau Miami Beach, Faena Hotel a Ritz-Carlton, South Beach.


Takmer všetci naši klienti sú spokojní (99%)

Záruka za najlepšiu cenu

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Výhodné letenky do celého sveta na jedinom webe.

Objaviť letenky