Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Singapur S.E.A. Aquarium

Najčastejšie otázky a odpovede Singapur S.E.A. Aquarium


1. Aké sú otváracie hodiny S.E.A. Aquariumu v Singapure?
Otváracie hodiny sa môžu meniť v závislosti od ročného obdobia. Aktuálne otváracie hodiny nájdete na oficiálnej stránke.

2. Kde sa nachádza S.E.A. Aquarium?
S.E.A. Aquarium sa nachádza v Sentose Island, Singapur.

3. Aké lístky/packety sú k dispozícii pre návštevu S.E.A. Aquariumu?
Sú k dispozícii rôzne lístky/packety v závislosti od počtu atrakcií, ktoré chcete navštíviť. Najobľúbenejšie sú vstupenky na celodennú návštevu S.E.A. Aquariumu.

4. Aká je cena lístkov/packetov pre návštevu S.E.A. Aquariumu?
Ceny sa môžu líšiť v závislosti od druhu lístka/packetu. Aktuálne ceny nájdete na oficiálnej stránke.

5. Je potrebné si vopred kúpiť lístky/packet na návštevu S.E.A. Aquariumu?
Odporúča sa si vopred kúpiť lístky/packety, pretože vstupenky sa môžu rýchlo vydať, najmä počas víkendov a sviatkov.

6. Je potrebné si priniesť vlastné jedlo a pitie do S.E.A. Aquariumu?
Nie je povolené vniesť do S.E.A. Aquariumu vlastné jedlo a pitie, ale k dispozícii sú rôzne reštaurácie a obchody s občerstvením.

7. Aké atrakcie môžete vidieť v S.E.A. Aquariumu?
Návštevníci môžu vidieť veľké množstvo morských tvorov, vrátane žralokov, rejnov, morských koníkov a mnoho ďalších.

8. Je možné sa dostať do S.E.A. Aquariumu MRT-om?
Áno, je možné sa dostať do S.E.A. Aquariumu MRT-om. Najbližšou stanicou MRT je stanicou Sentosa, ktorá sa nachádza na červenej línii MRT.

9. Je S.E.A. Aquarium vhodný pre deti?
Áno, S.E.A. Aquarium je vhodný pre deti všetkých vekových kategórií.

10. Aká je dĺžka návštevy S.E.A. Aquariumu?
Návšteva trvá zvyčajne niekoľko hodín, závisí to od individuálnych preferencií a záujmov návštevníka.


Ubytovanie Singapur S.E.A. Aquarium


S.E.A. Aquarium v Singapure je jedným z najväčších akvárií na svete a nezostane vám nič iné ako ohromený. Ak hľadáte ubytovanie v blízkosti tohto unikátneho miesta, potom máte na výber z niekoľkých možností.

Veľa turistov sa rozhoduje pre pobyt v jednom z hotelov, ktoré sa nachádzajú v rekreačnom komplexe Resorts World Sentosa. Toto luxusné ubytovanie ponúka bezproblémový prístup k všetkým atrakciám Sentosy, vrátane S.E.A. Aquarium. Niektoré z navrhnutých hotelov sú napríklad: Hotel Michael, Festive Hotel alebo Hard Rock Hotel.

Ďalšou možnosťou je cestovať z centrálnej časti Singapuru a pozerať sa na akvárium zo vzdialenejšieho miesta. Singapur má vynikajúce verejné dopravné spojenia a mnoho cestujúcich sa rozhoduje pre túto možnosť.

Ak hľadáte niečo úplne iné a jedinečnejšie, potom by ste mohli zvážiť pobyt v lodnom hoteli. The Royal Albatross, ktorý je prepchatý luxusnými zariadeniami, a ktorý sa nachádza približne 15 minút jazdy vzdialený od Sentosy, ponúka pohodlné a kľudné ubytovanie.

Kto by nechcel mať na dosah taký nádherný prírodný prírodný div, ako je akvárium S.E.A. Aquarium? Rozhodnutie, kde sa ubytovať, závisí od vašich preferencií a rozpočtu. Bez ohľadu na to, ktorú možnosť si vyberiete, Singapur a jeho S.E.A. Aquarium vám poskytnú nezabudnuteľný zážitok, ktorý vás ostane sprevádzať navždy.


Dovolenka Singapur S.E.A. Aquarium


Singapur je jednou z najmodernejších a najvyspelejších krajín na svete. Jeho mestoštát je plné fascinujúcich zážitkov pre turistov z celého sveta. Jedným z najpopulárnejších miest, ktoré si dnešní návštevníci mesta nesmú nechať ujsť, je S.E.A. Aquarium - jeden z najväčších akvárií na svete.

S.E.A. Aquarium sa nachádza na ostrove Sentosa a je domovom takmer 100 000 morských tvorov. Toto akvárium sa rozprestiera na ploche viac ako 12 hektárov a má 45 miliónov litrov vody. Je rozdelené do 10 zón, z ktorých každá ponúka svoje osobitné zážitky.

Jednou z najvačších atrakcií je oblasť Open Ocean - najväčší vodný priestor v akváriu. Na túto atrakciu sa turisti najviac tešia, pretože ponúka široký výhľad na veľké ryby a morské živočíchy. Tu môže návštevník vidieť žralokov, manty, delfíny a žralokov whale shark. Táto oblasť je skutočne fascinujúca a je ťažké odísť z nej.

Ďalšou populárnou atrakciou je oblasť Shark Seas. Tu sa návštevníci môžu vidieť viac ako 100 druhov žralokov, vrátane veľkých bielych žralokov a žralokov tiger. Niektoré druhy žralokov môžu byť sledované v podvodných tuneloch, kde skutočne vyzerajú neskutočne impozantne.

Pre milovníkov morských atrakcií je tu tiež Coral Garden, kde sú k dispozícii rôzne druhy majestátnych korálov a koralových útesov. Tento svet farieb a krásy ponúka neobvyklú atmosféru. Taktiež si môžete pozrieť rôzne ryby a iné morské tvory, ktoré sa zdržiavajú v blízkosti koralov.

S.E.A. Aquarium je jednou z najpopulárnejších turistických atrakcií v Singapure a jej návšteva určite stojí za to. Je to vynikajúci spôsob, ako sa vzdelávať o rôznych druhoch morských tvorov a užiť si skutočne fascinujúcu atmosféru. Návšteva tohto akvária zanechá návštevníkom pamätné zážitky na celý život.


Počasie Singapur S.E.A. Aquarium


Singapur S.E.A. Aquarium ponúka návštevníkom neuveriteľný zážitok z pozorovania tisícok fascinujúcich morských tvorov v jednom z najväčších akvárií na svete. No okrem toho, vám môže ponúknuť aj jedinečnú možnosť odpozorovať, ako sa zmení počasie v rôznych častiach sveta.

V S.E.A. Aquarium sa nachádza sekcia nazvaná „Open Ocean“, ktorá reprodukuje podmorské prostredie veľkého oceánu. Táto oblasť je domovom pre množstvo rýb, žralokov, korytnačiek a iných morských tvorov, ktoré prichádzajú z rôznych častí sveta. Táto časť akvária ponúka návštevníkom jedinečnú príležitosť vidieť, ako sa zmienia počasie v rôznych častiach sveta.

Ak sa pozriete na rozľahlý akvárium, môžete začať cítiť, ako vám subtropické podnebie Singapuru zahrieva telo. Taktiež môžete pozorovať, ako sa voda náhle zmenila z jasnej a modrej na mliečne bielu kvapalinu - je to kvôli množstvu planktónu, ktoré toto miesto obývajú. V mieste, kde žijú morskí koníci a morské draky, je voda plná kyslíka, čo je dôvodom prečo je tam voda krištáľovo čistá.

Prechodom do ďalšej časti, tzv. "Tropical Rainforest Habitat", sa teplota okolia vzduchu zvýši o pár stupňov. Táto časť akvária simuluje tropické dažďové lesy. V závislosti od ročného obdobia, môžete pozorovať rôznu úroveň zrážok. V tomto prostredí, môžu návštevníci vidieť ryby, ktoré vás prekvapia svou najväčšou farebnosťou.

Táto prechádzka cez S.E.A. Aquarium vám poskytne niekoľko výhľadov na to, ako sa zmení počasie v rôznych častiach sveta a to, ako ovplyvňuje množstvo života v oceánoch. Toto miesto je nielen zábavné a vzdelávacie, ale aj inšpiratívne. Na svojej návšteve S.E.A. Aquarium si preto nezabudnite všímať a sledovať, ako sa zmení počasie počas vašej návštevy tohto fascinujúceho akvária.


Letenka Singapur S.E.A. Aquarium


Singapur je fascinujúca krajina s množstvom atrakcií, ktoré na návštevníkov čakajú. Medzi najväčšie zaujímavosti patrí bezpochyby S.E.A. Aquarium, ktorého návšteva by sa určite nemala minúť.

S.E.A. Aquarium sa nachádza na ostrove Sentosa, ktorý je približne 5 kilometrov od centra Singapuru. Tento akvárium patrí medzi najväčšie na svete a ponúka návštevníkom nezabudnuteľný zážitok. Milovníci podmorského sveta si prídu na svoje a budú môcť obdivovať viac ako 100 000 morských tvorov, ktoré bývajú v 50 rôznych akváriách.

Medzi najväčšie a najzaujímavejšie akváriá patrí bezpochyby Open Ocean, kde sa nachádza obrovské akvárium s objemom viac ako 40 miliónov litrov vody. Návštevníci môžu prejsť cez sklenený tunel priamo pod vodou a pozerať sa na obrovské množstvo žralokov, rejnokov, morských psov a iných fascinujúcich tvorov.

Ďalšie atrakcie akvária zahŕňajú Touch Pool, kde si návštevníci môžu pohladkať rôzne morské tvory ako hviezdice, morské okáče, raky a iné. Okrem toho sa tu nachádza aj Shark Seas, kde si návštevníci môžu bližšie prezrieť viac ako 200 žralokov a iných morských dravcov, ktoré bývajú v klasických akváriách.

S.E.A. Aquarium je otvorené každý deň a návštevníci si môžu zakúpiť vstupenky priamo pred vstupom alebo online. Pre tých, ktorí si chcú vyhradiť konkrétny čas, je možné si vstupenky zakúpiť vopred. Akvárium má tiež rôzne programy a prezentácie, ktoré sú dostupné po celý deň a umožňujú návštevníkom získať viac znalostí o morských tvoroch a ich prostredí.

Návšteva S.E.A. Aquarium je určite nezabudnuteľným zážitkom a stojí za to si ju zahrnúť do programu pri návšteve Singapuru. Medzi ďalšie zaujímavosti na ostrove Sentosa patrí napríklad Universal Studios, Adventure Cove Waterpark a mnoho ďalších.


Takmer všetci naši klienti sú spokojní (99%)

Záruka za najlepšiu cenu

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Výhodné letenky do celého sveta na jedinom webe.

Objaviť letenky