Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Portoriko Luquillo Beach

Najčastejšie otázky a odpovede Portoriko Luquillo Beach


Ďakujeme, že ste nás kontaktovaním. Naša kancelária obdržiava mnoho otázok týkajúcich sa návštevy Luquillo Beach v Portoriku. Nižšie sme uviedli najčastejšie otázky a odpovede, ktoré nám zasielajú.

1. Kde sa nachádza Luquillo Beach?

Luquillo Beach sa nachádza na východnom pobreží Portorika, asi 50 kilometrov od hlavného mesta San Juan.

2. Aké sú otváracie hodiny Luquillo Beach?

Luquillo Beach je otvorený 7 dní v týždni a je prístupný počas dňa. Doporučujeme prísť včas ráno, aby ste si získali miesto na pláži, pretože sa môže zaplniť.

3. Je Luquillo Beach bezpečné miesto?

Luquillo Beach je pomerne bezpečným miestom na návštevu, najmä počas dňa. Všetky pláže na Portoriku však majú svoje riziká, preto odporúčame byť obozretní a zachovať si zdravý úsudok.

4. Je potrebné platiť vstupné na Luquillo Beach?

Nie, Luquillo Beach je verejnou plážou a nie je potrebné platiť vstupné.

5. Má Luquillo Beach odkladače?

Nie, neklademe ani jednu stoličku na pláži ani nemáme odkladače. Na pláži sú však k dispozícii šatne a sprchy.

6. Má Luquillo Beach bar alebo reštauráciu?

Luquillo Beach má niekoľko stánkov s občerstvením, ktoré ponúkajú jednoduché jedlá a pitie. V blízkosti pláže sa nachádza aj niekoľko reštaurácií a barov.

7. Môžem surfovať na Luquillo Beach?

Áno, Luquillo Beach má dobré podmienky na surfovanie. Je to obľúbené miesto pre surferov.

Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme. Tešíme sa na vašu návštevu Luquillo Beach v Portoriku!


Ubytovanie Portoriko Luquillo Beach


Portoriko je ostrov v Karibiku plný krásnych pláží, exotických rastlín a nádherných architektonických diel. Jednou z najpopulárnejších oblastí na Portoriku je Luquillo Beach, ktorá ponúka niekoľko možností ubytovania pre turistov a návštevníkov.

Ubytovanie v Luquillo Beach je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú byť blízko k moru a zároveň v bezpečnej a priestrannom prostredí. Táto oblasť ponúka mnoho rôznych typov ubytovania, vrátane hotela, apartmánov a chatiek na prenájom.

Jedným z najlepších hotelov na Luquillo Beach je majestátny hotel El Conquistador Resort. Tento luxusný hotel sa nachádza na jeho vlastnom súkromnom polostrove a ponúka okrem výstavnej izby aj päť bazénov, 23 tenisových kurtov, golf ihrisko a dokonca aj vlastnú jachtu pre výlety po mori. Ďalším hotelom na Luquillo Beach je Gran Meliá Golf Resort, ktorý ponúka dokonalé spojenie medzi prírodou a luxusom. Hotel má dva bazény, súkromné pláže a okrem iného aj vlastné poloostrov, ktorý ponúka nezabudnuteľný pohľad na oceán.

Pre tých, ktorí hľadajú viac súkromia a nezávislosti, sú k dispozícii aj apartmány a chatky na prenájom. Mnoho z týchto nehnuteľností sa nachádza priamo na pláži, takže majú nádherný výhľad na oceán. Taktiež tu nájdete veľa reštaurácií, kaviarní a butikov, ktoré sa môžete rozhliadnuť.

Luquillo Beach je ideálnou oblasťou na Portoriku nielen pre plávanie a slnenie, ale aj pre mnoho iných zaujímavých aktivít. Toto miesto ponúka mnoho možností na turistiku, na ontážovanie v blízkom dažďovom lese alebo na surfovanie na vlnách Atlantiku. Ak sa rozhodnete zostávať na Luquillo Beach, určite máte veľa možností na zábavu a relaxáciu.

Vzhľadom na skvelú polohu tejto oblasti a jej bohatú ponuku na ubytovanie, získavajú Portoriko a Luquillo Beach čoraz väčšiu popularitu ako jedno z najobľúbenejších miest v Karibiku. Ak uvažujete o svojej ďalšej dovolenke na Karibe, nezabudnite zahrnúť Portoriko a Luquillo Beach do svojho zoznamu miest, ktoré chcete navštíviť.


Dovolenka Portoriko Luquillo Beach


Portoriko je ostrovná krajina nachádzajúca sa v Karibiku. Je to kombinácia úchvatnej prírody, bohatej histórie a rozmanitého kultúrneho dedičstva. Pre turistov z celého sveta je Portoriko ideálnou destináciou na strávenie dovolenky. A ak hľadáte miesto na relax, oddych a nakŕmenie vašich zmyslov, Luquillo Beach, jeden z najkrajších pláží Portorika, je miestom pre vás.

Luquillo Beach je miestom, kde sa stretáva modrá obloha so zelenými húbami lesa El Yunque a rušným mestečkom Luquillo. S dlhými, bielymi pieskovými plážami a krištáľovou čistou vodou, Luquillo Beach je jednou z najpopulárnejších pláží Portorika. Táto pláž bola ocenená mnohými titulmi ako najkrajšia karibská pláž a tiež ako jedna z najlepších na svete.

Okrem krásneho vzhľadu a čistého mora, Luquillo Beach okrem iného ponúka množstvo vodných športov. Môžete si najať kajak, orbu alebo sa vybrat na jazdu na padloch. V blízkosti pláže sa nachádza aj množstvo reštaurácií, kde si môžete vychutnať miestnu kuchyňu a obdivovať krásne scenérie.

V blízkosti Luquillo Beach sa nachádza aj prales El Yunque. Toto úchvatné pralesné prostredie ponúka mnoho turistických atrakcií ako sú napríklad vodopády La Mina a Juan Diego. Tieto miesta sú vynikajúcim miestom na relaxáciu a vychutnanie si krásneho karibského prostredia. Po prechádzke prírodou pravdepodobne budete hladný a zároveň žíznivý. Tu vám prídu na pomoc mnohé bary a reštaurácie s vynikajúcou miestnou kuchyňou.

Ďalšou atrakciou near Luquillo Beach je bio záliv, ktorý sa nachádza v obci Fajardo. Na lodi sa môžete dostať ku krásnym plážam a ďalším tajomným miestam, na ktoré sa dá pozerať len z lodnej paluby.

Výlet na Portoriko a návšteva Luquillo Beach je určite niečo, na čo budete spomínať celú svoju dovolenku a welnessový pobyt na pláži určite dodoto reštauračnom mestečku Luquillo. Toto miesto je ideálne na vychutnanie si miestneho jedla a drinkov, a zároveň pocit pravého ducha Portorika. Pre dochádzanie do a z Luquillo Beach, či do Fajarda a iných turistických miest existuje mnoho možností, ktoré ponúkajú miestne taxíky alebo aj Car rental firmami.

Všetci tí, ktorí hľadajú miesto na oddych, strávenie dovolenky v príjemnom prostredí a obdivovanie krásnej prírody a krajiny, Luquillo Beach je správnym miestom. Navyše vďaka množstvu turistických atrakcií a rekreačných aktivít v okolí, je toto miesto dokonalá a nesporná destinácia pre každého.


Počasie Portoriko Luquillo Beach


Portoriko je ostrov nachádzajúci sa v Karibiku a môže sa pochváliť krásnymi plážami. Jednou z nich je aj Luquillo Beach, ktorá patrí medzi najkrajšie pláže na Portoriku. Táto plážová oblasť leží v meste Luquillo na východnom pobreží ostrova.

Luquillo Beach je známa svojou bielou jemnou plochou pieskov a tyrkysovým morom. Okrem toho nájdete v tejto oblasti aj rôzne druhy palmových stromov, ktoré dodávajú tejto oblasti príjemnú tropickú atmosféru.

Počasie v Luquillo Beach je typické pre karibskú oblasť - teplé teploty a vysoká vlhkosť. Najlepšie obdobie na návštevu tejto oblasti je od januára do apríla, kedy je sezóna sucha a teploty sa pohybujú okolo 27 - 30 °C. V lete, od mája do septembra, sa očakáva väčšie množstvo dažďa a teploty sa dostanú až na 32 °C.

Aj keď je Luquillo Beach známa pre jemný piesok a nádherné tyrkysové more, táto oblasť má množstvo ďalších zaujímavých miest, ktoré by ste nemali premeškať. Okolie ponúka množstvo aktivít, vrátane surfovania, jazdy na koňoch, šnorchlovania a potápania. Ak máte radi adrenalinové športy, môžete navštíviť biotop El Yunque Rainforest, ktorý sa nachádza len pár kilometrov od pláže.

Celkovo, Luquilla Beach je ideálnou miestom pre dovolenku spojenú s oddychom a relaxáciou na krásnej pláži s jemným pieskom a tyrkysovým morem. Či už sa rozhodnete zostať v areáli pláže alebo navštíviť okolie, určite si nájdete čo robiť a nebudete ľutovať svoju návštevu.


Letenka Portoriko Luquillo Beach


Portoriko, ostrovná krajina v Karibiku, je známa po celom svete svojimi nádhernými plážami a tropickým podnebím. Ak hľadáte miesto na oddych a relax, mohla by vás zaujať pláž Luquillo, nachádzajúca sa v severovýchodnej časti ostrova.

Pláž Luquillo je jednou z najkrajších pláží na Portoriku s jemným bielym pieskom, ktorý sa prelína s tyrkysovou vodou Karibského mora. Táto pláž je ideálna pre návštevníkov, ktorí sa chcú spojiť s prírodou a stráviť deň na pláži, či už s rodinou či priateľmi.

Jednou z najväčších výhod Luquillo Beach je jej veľkosť - pláž je asi jeden kilometr dlhá, takže je dostatok miesta na to, aby sa každý návštevník mohol rozložiť a užiť si slnko a pokoj. Pláž je tiež dobre vybavená, s množstvom reštaurácií, barov a stánkov ponúkajúcich jedlá a nápoje. Návštevníci môžu tiež požičať slnečníky a lehátka a užiť si pohodlné posedenie pri vode.

Luquillo Beach je okrem toho obľúbeným miestom pre mnohé vodné aktivity. Môžete si vybrať z množstva možností, vrátane jazdy na vodných skútroch, jazdy na surfingu a plachtenia. Pláž je tiež obľúbeným miestom pre šnorchlovanie, kde množstvo miestnych rýb pritiahne pozornosť skúsených aj začiatočníkov šnorchlovania. Existuje tiež oblasť určená na rybárčenie, takže ak si chcete odložiť rybárske náčinie a užiť si deň rybolovu, môžete si to urobiť na Luquillo Beach.

Ak sa chystáte na plážu Luquillo, odporúčame vám prísť v skorých ranných hodinách, pretože popoludní sa pláž stáva o niečo rušnejšou. Táto pláž je tiež vhodná pre rodiny s deťmi, pretože voda je pomerne mierne a piesok jemný.

Celkovo, ak hľadáte miesto na oddych na pláži s tropickou atmosférou a skvelými možnosťami na vodné aktivity, pláž Luquillo v Portoriku je ideálnou voľbou pre vás. Výlet na túto krásnu pláž určite stojí za to a prinesie vám nezabudnuteľné zážitky.


Takmer všetci naši klienti sú spokojní (99%)

Záruka za najlepšiu cenu

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Výhodné letenky do celého sveta na jedinom webe.

Objaviť letenky