Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Panama Isla Mamey

Ubytovanie Panama Isla Mamey


Panama Isla Mamey: Tropický raj s dokonalým ubytovaním

Panama Isla Mamey je malý ostrov v Karibiku, ktorý sa nachádza v blízkosti Panamského pobrežia. Ostrov je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú pokoj a relax v prírode. Ostrov ponúka najkrajšie pláže, ostrý prebytok zelene a dokonale čistú vodu, ktorá uspokojí každého návštevníka.

Aby ste si mohli vychutnať krásy ostrova, musíte sa ubytovať na správnom mieste. Na ostrove Isla Mamey sú k dispozícii rôzne typy ubytovania – od luksusných bungalovov až po jednoduché chatky. Väčšina miestností sú ako lahev od olišťeného vína, takže si môžete byť istí, že si nájdete niečo, čo bude perfektné pre vaše potreby a rozpočet.

Ak hľadáte pohodlie a luxus, môžete si zvoliť jednu z mnohých plážových chatiek alebo bungalovov. Tieto ubytovania zvyčajne ponúkajú klimatizáciu, súkromné kúpeľne a exotický nábytok, ktorý zodpovedá krásam ostrova. Môžete sa tešiť na úžasný výhľad na more a pláž, zvuk príboja a celkovú atmosféru ostrova.

Pre tých, ktorí hľadajú jednoduchšie a cenovo dostupnejšie možnosti, môžu si ubytovať v niektorom z hostelov alebo penziónov v blízkosti pláže. Väčšina týchto ubytovaní ponúka nadštandardné služby, vrátane trebárs terasy s výhľadom na more alebo možnosťou požičať si vodné športové vybavenie.

Ak hľadáte najautentickejšie a najtradičnejšie ubytovanie v Panama Isla Mamey, rozhodne by ste si mali zvoliť niektorý z miestnych bed and breakfasts alebo hostincov. Tieto formy ubytovania vám umožnia stretnúť sa s miestnymi a získať prvotný pohľad na kultúru, čo doplní k vášmu zážitku z Karibiku.

Navyše, vzhľadom k tomu, že ostrov je relatívne malý, aj keď nie ste priamo pri mori, ste stále len niekoľko minút chôdze od pláže. Všetky ponúkané miesta na ubytovanie sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti pláže, takže si viete užívať krásy Karibiku a vyležať sa pod palmami.

Ak teda plánujete navštíviť Panama Isla Mamey, nezabudnite si vybrať najvhodnejšiu formu ubytovania podľa svojich potrieb a pozrieť sa na to najkrajšie, čo tento ostrov môže ponúknuť. Ostrov určite neklame a poskytne vám všetko, čo ste kedy hľadali v tropickom raji.


Letenka Panama Isla Mamey


Letenku do Panamy a na ostrov Isla Mamey si určite zamilujú milovníci prírody, vodných športov a ticho, kľudného pobytu. Isla Mamey je malý ostrov nachádzajúci sa v zálive Charco Azul na juhu Panamy, v ktorom sa sústreďuje najkrajšia a najpôsobivejšia príroda.

Väčšina turistov si vyberá cestu na Isla Mamey z hlavného mesta Panamy, to znamená letenku do letiska Marcos A. Gelabert Albrook International Airport. Odtiaľ je najlepšie ísť do mesta El Real, ktoré sa nachádza asi 30 kilometrov od letiska a odtiaľ pokračovať na ostrov (cca 6 kilometrov). Najlepšou možnosťou je ísť na ostrov člnom, ktorý je k dispozícii na objednávku a na ktorom je možné prevážať až 6 ľudí naraz. Preto je ideálny pre skupiny, ktoré sa chcú pohybovať spolu a v kľude a sú aj ekologickými inštitúciami podporované.

Tam, kde sa stretnúva Atlantický a Tichý oceán, sa stáva krajina krásnejšou a podmanivejšou. Príroda na ostrove Isla Mamey je dychberúca, návštevníci tu nájdu množstvo druhov rastlín, zvierat a vodných živočíchov. Najkrásnejšie sú však pláže, ktoré sú úchvatné krásy. Ich jemný piesok a tyrkysová voda vám budú pripomínať dokonalosť na svete.

Ostrov Isla Mamey je známy pre svoje kľudné a tiché prostredie, kde si môžete oddýchnuť od rušného mesta. Tu našepkáva každý vietor a bude sa vám vidieť, ako sa situácia postupne zmení. Vyhľadať si môžete aj ubytovanie priamo na ostrove, alebo sa môžete ubytovať v blízkom okolí a každý deň sa vybrať na výlet na Isla Mamey.

Pre milovníkov snorklovania a potápania je tu množstvo krásnych miest, ktoré sa nemajú prehliadnuť. Môžete sa tiež vydať na rybolov a vyskúšať si, ako sa ryby loví v Karibiku alebo jednoducho prechádzať po pláži a vychutnávať si slnečné lúče a nádherný výhľad.

Na ostrove Isla Mamey v Panama zistíte, že krása prírody dokáže byť neskutočná. Je to miesto, kde sa všetci milovníci prírody nájdu, a kde sú všetky vaše sny a túžby splnené. Nechajte sa okúzliť krásou tohto ostrova a jeho prírody a zažite nezabudnuteľný zážitok, na ktorý určite nezabudnete.


Počasie Panama Isla Mamey


Panama Isla Mamey, located in the Gulf of Panama, experiences a tropical climate characterized by consistently high temperatures and humidity throughout the year. The area sees its hottest temperatures between January and April, with average highs of around 32°C. The rainy season, which lasts from May to December, brings frequent downpours and thunderstorms.

Between May and July, the rains will become more frequent and the humidity levels are at their highest. While these months can be quite wet, the temperature remains relatively constant at around 30°C. The peak rainy period is in October and November, and it is during this time that the island sees the heaviest rainfall and the possibility of hurricane activity increases.

The island sees a moderate amount of sunshine throughout the year. The hottest months tend to see the most cloud cover, while the rainy season brings a mix of sun and rain, with showers often happening in the afternoon or evening.

Overall, the weather in Panama Isla Mamey is generally hot and humid, with regular rainfall throughout much of the year. Travelers should be prepared for the heat and humidity, and bring along appropriate clothing and gear for any rainy weather. While the rainy season can bring challenges, it also ushers in a period of lush greenery, abundant wildlife, and a distinctively tropical ambiance.


Dovolenka Panama Isla Mamey


Panama Isla Mamey: neobyčajná ostrovná dovolenka

Pre tých, ktorí si túžia užiť relaxačnú dovolenku na ostrove v tropickom raji, Panama Isla Mamey je určite miestom na zozname. Tento malý ostrov je skrytý v Karibiku a ponúka návštevníkom úplný oddych a oddych.

Islo Mamey sa nachádza len niekoľko kilometrov od panamského pevninského pobrežia a je domovom pre krásne pláže s bielym pieskom a príjemné modré vody. Toto miesto je ideálne pre tých, ktorí chcú uniknúť z ruchu a zhonu veľkých miest a užívať si kľudné dni na pláži alebo v tropických lesoch.

Pre najlepšiu skúsenosti turistov odporúčame navštíviť Isla Mamey v júli a auguste, kedy je sezóna najlepších plážových podmienok. Väčšina návštevníkov ostrova sa rozhoduje zotrvať v miestnych bungalovoch a chatkách a užívať si jednoduchú ostrovnú atmosféru. Tipy pre turistov, ktorí idú do Isla Mamey, je skontrolovať množstvo potravín a zásob pred nákupom miestneho obchodu. Stojí za to pamätať, že na ostrove nie je množstvo možností stravovania a rôznych obchodov.

Okrem relaxačných pláží a noci v bungalovoch turisti takisto môžu vyskúšať vodné športy ako kajakovanie, potápajúce sa, rybolov a surf. Práve kvôli týmto športovým aktivitám sa Isla Mamey považuje za jeden z najlepších miest pre aktivistov.

Novou atrakciou na tomto ostrove je nedávno otvorený park Isla Mamey, ktorý ponúka výlety po otvorenom mori a možnosť pozorovať voľných delfínov. Tento park je nevyhnutné navštíviť pre milovníkov wildlife a prírodných zážitkov.

Zhrnuté, Panama Isla Mamey je nevyhnutnou destinačnou pre tých, ktorí sa chcú naplno užiť šarmu a kľudu malého ostrova. Ak hľadáte ideálne miesto pre dovolenku a zároveň chcete spoznať nové kultúry, Isla Mamey je bez pochyby tou správnou voľbou.


Najčastejšie otázky a odpovede Panama Isla Mamey


Otázky:

1. Ako sa dostanem na Isla Mamey v Paname?
2. Kde by som mohol zohnať ubytovanie na Isla Mamey?
3. Aké sú najlepšie aktivity a atrakcie na ostrove Isla Mamey?
4. Koľko stojí cesta na Isla Mamey?
5. Ako dlho by som mal stráviť na Isla Mamey?

Odpovede:

1. Isla Mamey môžete dosiahnuť loďou z pláže Playa La Barqueta v blízkosti mesta David na západnom pobreží Panamy.
2. Na Isla Mamey je k dispozícii niekoľko malých hotely a apartmánov na prenájom. Môžete ich nájsť online alebo sa opýtať miestnych obyvateľov na odporúčania.
3. Najlepšie aktivity na Isla Mamey zahŕňajú plávanie, potápanie, rybolov a turistiku v jednej z mnohých prírodných rezervácií v okolí.
4. Cena cesty na Isla Mamey sa líši a závisí od vašej polohy a typu dopravy. Najlepšie je osloviť miestne cestovné kancelárie alebo cestovné kancelárie, ktoré ponúkajú balíčky pre Panamu.
5. Na Isla Mamey je najlepšie stráviť aspoň niekoľko dní, aby ste si mohli vychutnať všetky aktivity, ktoré ostrov ponúka. Ak ste zameraní na relaxáciu a oddych, môžete stráviť aj celý týždeň na ostrove.


Takmer všetci naši klienti sú spokojní (99%)

Záruka za najlepšiu cenu

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Výhodné letenky do celého sveta na jedinom webe.

Objaviť letenky