Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Maldivy Cocoa Island by COMO

Ubytovanie Maldivy Cocoa Island by COMO


Maldivy Cocoa Island by COMO je luxusné ubytovanie sústredené na wellness a pohodlie. Táto izolačná súostrovie ponúka nádherné klímy, neustále slnko a bielu piesočnatú pláž. Cocoa Island je navrhnutý tak, aby ste sa mohli pohodlne oddýchnuť od všetkého a užívať si dokonalého pokoja a ticha.

Ubytovanie v Cocoa Island by COMO ponúka 33 plážových bungalovov, ktoré sú súčasťou prvej triedy súostrovia. Všetky bungalovy sú postavené z tradičných Maldivských matných drevených domčekov, ktoré sú poskladané spolu s tradičnými konštrukčnými postupmi, aby sa vytvorila moderná a luxusná atmosféra. Bungalovy sú umiestnené na krajine s bielym pieskom a zeleným tropickým trávnatým polom, čo vytvára ideálne miesto na oddych a relax.

Cocoa Island by COMO ponúka jedinečné zážitky pre všetky zmysly. Všetky izby sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny komfort a pohodlie. Štýlové bungalovy sú vybavené súkromnou terasou a priamym prístupom na pláž. V izbách je taktiež použitá jemná biela farba, ktorá dodáva izbám jemnosť a šarm.

Okrem plážových bungalovov Cocoa Island by COMO ponúka aj veľa ďalších možností, ako si užiť luxusné ubytovanie. Vybavené súčasnosťou a štýlovým interiérom, môžete si vybrať zo špičkových typov izieb, ktoré spolu tvoria luxusný rezort, ktorý je ideálny pre všetky druhy turizmu.

Cocoa Island by COMO je skutočne oáza pohodlia a wellnesu. Navštívte toto krásne miesto a zamerajte sa na svoje telo, myseľ a dušu. Toto sú niektoré z najlepších možností pre ubytovanie, ktoré sú pre vás k dispozícii vo Cocoa Island by COMO.

Bývanie na pláži a rezorty na Maldivách sú jedným z najlepších spôsobov, ako si užiť výnimočnú dovolenku a vyskúšať niekoľko zázračných scenérií. Cocoa Island by COMO je určite jedno z miest, kde si môžete užiť Ozónový Spa a mnoho iných zaujímavých zážitkov. Rezervujte svoj pobyt ešte dnes a pozrite sa na krásy Maldivskej krajiny z nezvyčajného pohľadu.


Letenka Maldivy Cocoa Island by COMO


Maldivy sú exotickým ostrovným rajom, ktorý je obľúbený medzi turistami zo všetkých kútov sveta. Cocoa Island by COMO je skutočnou perličkou tejto oblasti, súčasťou luxusnej siete hotelov a rezortov COMO.

Výlet na tieto ostrovy je vysnívaným zážitkom pre mnoho ľudí, ktorí túžia po oddychu a relaxácii na pláži, s jemným pieskom a tyrkysovou vodou. Avšak, Cocoa Island ponúka oveľa viac ako len idylické pláže a scenérie.

Tento resort sa nachádza na jednom z ostrovov približne 40 minút lodnou cestou od hlavného letiska a je ideálnym miestom na únik od reality. Bungalovy sú umiestnené nad vodou, kde sa môžete ponoriť do okamihu, vychutnávať si pohľad na morské dno alebo sledovať, ako plávajú farebné tropické ryby okolo vášho bungalovu.

Cocoa Island ponúka aj množstvo aktívnejšej zábavy, ako je šnorchlovanie, potápanie, rybolov a paddleboarding. K dispozícii sú aj wellness služby, ktoré zahrňujú rôzne typy masáží a terapií, pre úplnú relaxáciu.

Na Cocoa Island nájdete aj viaceré reštaurácie s vynikajúcou kuchyňou, ktoré sú zamerané na miestnu kuchyňu s pridaním medzinárodných vplyvov. K dispozícii sú aj rôzne bary, ktoré ponúkajú nápoje a koktaily priamo na pláži alebo v bare nad vodou.

Rezervačka Katarina z Banskobystrického cestovného kancelárie „TravelIt“, nám povedala: „Cocoa Island by COMO je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú perfektné miesto pre svadobné cesty, výročia a intímne romantické víkendy. Tento resort je skutočnou perličkou medzi hotelmi na Maldivách. Okrem krásnych pláží si tu môžete vychutnať aj vyššiu úroveň služieb a relaxovať v dokonalej harmónii s prírodou.“

Takže, ak hľadáte dokonalú dovolenku na bledomodrých vodách Indického oceánu, Cocoa Island by COMO by mohla byť tou správnou voľbou pre vás. S možnosťou vychutnať si nádherný výhľad nad najkrajšie okolitou faunou a flórou, uvoľňujúcu atmosféru a dokonalú pohodu, navštívte tento rezort a užite si svoj pobyt na Maldivách naplno.


Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Cocoa Island by COMO


1. Aké aktivity sú k dispozícii na Maldivách Cocoa Island by COMO?
- Zákazníci môžu využiť plachtenie na člne, kajak, šnorchlovanie, potápanie, rybolov a wellness terapie.

2. Ako sa dostanem na Maldivy Cocoa Island by COMO?
- Najlepším spôsobom, ako sa dostať na Maldivy Cocoa Island by COMO, je letecky.

3. Aké typy izieb sú k dispozícii na Maldivách Cocoa Island by COMO?
- Cocoa Island by COMO ponúka izby, bungalovy a súkromné vily.

4. Aký je najlepší spôsob, ako rezervovať ubytovanie v Maldivách Cocoa Island by COMO?
- Najlepší spôsob, ako rezervovať pobyt v hoteli Cocoa Island by COMO na Maldivách, je cez oficiálnu internetovú stránku hotela alebo cez renomované cestovné kancelárie.

5. Aké sú najlepšie aktivity na Maldivách Cocoa Island by COMO pre rodiny?
- Rodiny si môžu užiť aktivity, ako sú plachtenie na člne, šnorchlovanie, kajak, jazda na bicykli, a pre deti sú k dispozícii aj špeciálne aktivity ako prechádzky a hry na pláži.

6. Aké sú najlepšie reštaurácie na Maldivách Cocoa Island by COMO?
- Cocoa Island by COMO ponúka rôzne reštaurácie ako je jeden hlavný reštaurácia, kde sa podávajú exotické jedlá s regionálnymi vplyvmi a mnoho ďalších, kde sa hostia môžu pokochať gurmánskymi jedlami z čerstvých morských plodov.

7. Aký je najlepší čas na návštevu Maldiv Cocoa Island by COMO?
- Najlepší čas na návštevu Cocoa Island by COMO na Maldivách je medzi decembrom a aprílom, keď je suššie počasie s menším rizikom dažďa.

8. Aké sú najlepšie miesta na Maldivách Cocoa Island by COMO na šnorchlovanie?
- Najlepšie miesta na šnorchlovanie na Maldivách Cocoa Island by COMO sú korálové útesy, kde sa návštevníci môžu pozerať na morské živočíchy a obdivovať podmorský svet.

9. Aké je klima na Maldivách Cocoa Island by COMO?
- Klima na Maldivách Cocoa Island by COMO je celoročne horúca a vlhká s mierne vyššou zrážkovou aktivitou v monzúnovom období.

10. Aké sú najlepšie aktivity na Maldivách Cocoa Island by COMO pre páry?
- Páry si môžu vychutnať romantické západy slnka na pláži, plachtenie na súkromnom člne, relaxáciu v wellness centre a súkromné večere pod holým nebom s výhľadom na more.


Počasie Maldivy Cocoa Island by COMO


Maldivy sú známe tým, že ponúkajú absolútne krásne počasie po celý rok, s teplotami, ktoré zriedkavo klesajú pod 25 stupňov Celzia. Jedným z najkrajších ostrovov v Maldivách je Cocoa Island by COMO, ktorá ponúka odpočinok a relaxáciu prostredníctvom krásnych pláží, jedinečného podmorského sveta a nekonečného denného svetla.

Cocoa Island by COMO je celoročne priaznivé miesto pre turistov, ktorí chcú vychutnať si tropické počasie. V Maldivách nie sú sezónne obdobia, jedine rozdiely možno pozorovať v množstve zrážok, ktoré sa lišia od slnečného a suššieho obdobia po obdobia dažďov a búrok.

V období dažďov, ktoré trvá zvyčajne od mája do októbra, prichádza do Maldivov veľa zrážok a búrok, ktoré môžu občas narobiť nejaké menšie škody na ostrovoch. Napriek tomu, aj v týchto mesiacoch sa teploty pohybujú okolo 30 stupňov Celzia, čo je ideálne na plávanie, potápanie a opaľovanie.

V zvyšných mesiacoch je na Maldivách krásne a suché počasie, ktoré je vynikajúce na vodné športy a iné aktivity, ktoré sú s tým spojené. Teploty sa pohybujú okolo 28 - 30 stupňov Celzia a more je pokojnejšie, takže plávanie a potápanie je príjemnejšie.

Cocoa Island by COMO sa nachádza na juhovýchodnej strane Maldivov, kde sa dá očakávať priaznivé počasie počas celého roka. Slnečné lúče, jemný piesok a čistá modrá voda prinášajú turistom neobmedzené množstvo relaxu a oddychu.

Nezáleží, kedy sa rozhodnete navštíviť Cocoa Island by COMO, vždy tu bol krásny dovolenkový zážitok v krásnom, tropickom prostredí. S priaznivým celoročným počasím a fantastickými možnosťami pre vodné športy a aktivity to určite bude nezabudnuteľný zážitok pre všetkých návštevníkov Maldivov.


Dovolenka Maldivy Cocoa Island by COMO


Maldivy sú synonymom prekrásnych bielych pláží, azúrových vôd a nezabudnuteľných zážitkov. Dovolenka na Maldivách, najmä na ostrove Cocoa Island by COMO, je snom mnohých milovníkov exotickej prírody a relaxu.

Cocoa Island by COMO je jedným z najluksusnejších a najexkluzívnejších rezortov na Maldivách. Nachádza sa na súostroví South Male Atoll, asi 40 minút lodou z hlavného mesta Malé. Rezort sa rozprestiera na úzkom pásme zeme okolo 350 metrov dlhom ostrove Cocoa. K dispozícii je tu iba 33 viliek, čo zaručuje maximálne súkromie a intimitu pre hostí.

Vilky sú budované v tradičnom štýle Maldiv, no zároveň disponujú modernými zariadeniami a luxusným nábytkom. V niektorých vilkách sa nachádza dokonca aj súkromný bazén alebo priamy prístup na pláž.

Rezort Cocoa Island by COMO je miestom, kde sa hostia môžu oddýchnuť, relaxovať a užívať si krásu okolia. K dispozícii sú tu rôzne možnosti, ako prežiť dovolenku naplno. Môžete si urobiť prechádzku po ostrove, relaxovať pri bazéne alebo sa venovať šnorchlovaniu a potápaniu v krásnych azúrových vodách.

Pre tých, ktorí sa nechcú len váľať na pláži, ponúka rezort aj rôzne aktivity a zážitky. Môžete sa vydať na rybárčenie s miestnymi obyvateľmi, skúsiť si jazdu na vodnom skútri alebo navštíviť blízke korálové útesy.

Cocoa Island by COMO ponúka aj skvelé gastronomické zážitky. V hlavnej reštaurácii Ufaa si môžete pochutnať na tradičných jedlách z Maldiv, ale aj na medzinárodných špecialitách. Pri pláži sa nachádza aj reštaurácia Faru, kde si môžete vychutnať ryby a morské plody priamo z miestnych vôd.

Pre tých, ktorí hľadajú oddych a relax, je k dispozícii wellness centrum COMO Shambhala Spa. Ponúka rôzne procedúry, ktoré sú zamerané na regeneráciu tela a mysle. K dispozícii sú tu rôzne masáže, jogové lekcie a meditačné tréningy.

Dovolenka na Maldivách v rezorte Cocoa Island by COMO je nezabudnuteľným zážitkom. Krása prírody a luxusné vybavenie rezortu vytvárajú dokonalé prostredie pre oddych a relax. Kto by nechcel mať pocit, že sa nachádza na pokraji sveta, obklopený krásou nekonečného oceánu? Maldivy a rezort Cocoa Island by COMO stoja za to navštíviť.


Takmer všetci naši klienti sú spokojní (99%)

Záruka za najlepšiu cenu

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Výhodné letenky do celého sveta na jedinom webe.

Objaviť letenky