Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Kuba Cayo Guillermo

Najčastejšie otázky a odpovede Kuba Cayo Guillermo


Otázky a odpovede týkajúce sa Kuby Cayo Guillermo:

1. Aké letiská sú najbližšie k Kubě Cayo Guillermo?
- Najbližšie letiská sú Jardines del Rey International Airport a Ignacio Agramonte International Airport.

2. Aké sú niektoré z najlepších hotelov v Cayo Guillermo?
- Niektoré z najlepších hotelov sú Meliá Cayo Guillermo, Iberostar Daiquiri a Sol Cayo Guillermo.

3. Je Cayo Guillermo bezpečné miesto na dovolenku?
- Áno, Cayo Guillermo je považované za bezpečné miesto na dovolenku.

4. Aké aktivity sú k dispozícii v Cayo Guillermo?
- V Cayo Guillermo sa dajú robiť rôzne vodné športy, ako sú potápanie, windsurfing, plachtenie a kajakovanie. Sú tam aj krásne pláže a možnosti pre pozorovanie miestnej fauny a flóry.

5. Aké je počasie v Cayo Guillermo počas turistickej sezóny?
- Turistická sezóna je zvyčajne od decembra do apríla a počas tohto obdobia je často teplé a slnečné počasie, s teplotami okolo 25-30 stupňov Celzia.

6. Ktoré najbližšie miesta je možné navštíviť v okolí Cayo Guillermo?
- V blízkosti sa dajú navštíviť iné kubánske ostrovy, ako sú Cayo Coco a Cayo Santa Maria. Môžete tiež navštíviť dediny a mesta v blízkosti, ako sú Morón a Ciego de Ávila.

7. Aké sú možnosti pre stravovanie v Cayo Guillermo?
- V Cayo Guillermo sú niektoré reštaurácie a bary, ktoré ponúkajú kubánske a medzinárodné jedlá. V mnohých hoteloch sú all-inclusive služby, ktoré zahŕňajú stravu a nápoje počas celého pobytu.

8. Aké je odporúčané oblečenie na dovolenku v Cayo Guillermo?
- Odporúča sa nosiť voľné a ľahké oblečenie, ktoré bude pohodlné v teple. K dispozícii by mali byť aj kúpacie oblečenie, opaľovacie krémy, ochranné slnečné okuliare a klobúky alebo klobúky s okrajom.


Dovolenka Kuba Cayo Guillermo


Kuba je krásna krajina, ktorá ponúka množstvo miest, kde sa môžete užiť svoju dovolenku. Jedným z týchto miest je ostrov Cayo Guillermo, ktorý leží vo východnej časti Kuby.

Cayo Guillermo je malý ostrov, ktorý sa nachádza v Atlantiku. Je to obľúbené miesto pre turistov, ktorí hľadajú pokojné miesto na oddych. Ostrov je najznámejší svojimi prekrásnymi plážami a krištáľovo čistou vodou. Svojou krásou okúzľuje turistov z celého sveta.

Ak radi plávete, alebo sa chcete naučiť surfovať, Cayo Guillermo je to správne miesto. Voda je tu teplá a prívetivá, čo umožňuje plávanie po celý rok. Ak nemáte radi potápanie alebo surfovanie, môžete sa vydať na rybolov. Čakajú na vás najrôznejšie ryby, ktoré si môžete vychutnať v miestnych reštauráciách.

Pri návšteve Cayo Guillermo si určite nesmiete nechať ujsť návštevu zátoky Pilar, ktorá je najväčšou zátokou na ostrove. Je to miesto, kde si každý návštevník môže užiť nádherný výhľad na okolitú krajinu. V zátoke sa nachádzajú aj rôzne reštaurácie a bary.

Jedna z najkrajších pláží na ostrove je Playa Pilar. Je to raj pre každého, koho okúzľuje slnko, more a piesok. Playa Pilar je dlhá asi 2 km a je pokrytá jemným pieskom bielokremej farby. Táto pláž sa už niekoľkokrát dostala do súťaží o najkrajšie pláže na svete.

Cayo Guillermo je tiež miesto, kde sa nachádza veľké množstvo fauny. Okolie ostrova je domovom mnohých druhov rýb, vtákov a iných zvierat. To znamená, že si tu môžete užiť aj rôzne výlety, počas ktorých objavíte krásu ostrova. Môžete sa teda vybrať na prehliadku ostrova alebo na výlet s lodou.

Cayo Guillermo je tým správnym miestom na dovolenku pre každého, kto miluje prírodu a krásne pláže. Je to miesto, kde si môžete odpočinúť od každodenného ruchu a užívať si to, čo príroda ponúka. Ak sa rozhodnete pre Cayo Guillermo, určite nebudete ľutovať a vašu dovolenku si užijete naplno.


Letenka Kuba Cayo Guillermo


Cayo Guillermo je malý ostrov, ktorý sa nachádza v kraji Ciego de Ávila na severe Kuby. Tento ostrov je jedným z najkrajších miest na Kube a ponúka turistom niekoľko miest na návštevu, vrátane pláže Playa Pilar a národnej rezervácie Jardines del Rey.

Ak plánujete návštevu Cayo Guillermo, najlepší spôsob ako sa tam dostať je cez letisko Jardines del Rey. Letenky na Kubu sú stále pomerne cenovo dostupné, a tak si určite nechcete nechať ujsť túto príležitosť.

Najlepším časom na návštevu Cayo Guillermo je medzi decembrom a aprílom, keď je teplota príjemná a voda je jasná a teplá. Počas leta a jesene tam môže byť dosť horúco a vlhko, takže by ste si mali byť vedomí toho, čo vás čaká.

Po príchode na ostrov sa budete cítiť ako by ste sa dostali do raja. Pláže sú prekrásne a more je čisté a teplé. Môžete si vychutnať slnečné lúče, kúpanie v mori, rybačku alebo dokonca aj potápačské zážitky.

Ak sa rozhodnete ísť na výlet, môžete si vybrať medzi návštevou národného parku Jardines del Rey, kde si môžete všimnúť množstvo druhov vtákov a iných zvierat. Alebo môžete ísť na rybačku a vychutnávať si čerstvé morské plody.

Pre tých, ktorí sa nechcú vzdať pohodlia a luxusu, existuje mnoho hotelov v rôznych cenových kategóriách. Môžete si tak vybrať, čo vám najviac vyhovuje.

Ak teda hľadáte miesto na relax a oddych, Cayo Guillermo je ideálnou voľbou. Využite letenky na Kubu a pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku na najkrajšom mieste Karibiku.


Ubytovanie Kuba Cayo Guillermo


Kuba je známa svojimi nádhernými plážami a vynikajúcim ubytovaním. Jednou z destinácií, ktorá toto tvrdenie potvrdzuje, je Cayo Guillermo.

Cayo Guillermo je súčasťou skupiny ostrovov známych ako Jardines del Rey (Kráľovské záhrady) a nachádza sa na severovýchode Kuby. Tento ostrov s krásnou jemnou bielou pieskovou plážou, ktorá je omývaná tyrkysovým morom Karibiku, je ideálny pre tých, ktorí hľadajú oddych a súkromie.

V Cayo Guillermo nájdete viaceré hotely a rekreačné možnosti, ktoré spĺňajú rôzne potreby turistov. Od rodinných apartmánov po luxusné plážové rezorty, na ostrove nájdete ubytovanie pre každého.

Favoritom sa stal hotel Meliá Cayo Guillermo, ktorý ponúka 301 izieb so všetkými súčasnými vybaveniami, ako je klimatizácia, satelitná televízia a minibar. Okrem toho má hotel viacero reštaurácií a barov, bazény, spa a wellness centrum a vodné športy. Tento hotel je ideálny pre páry a osoby hľadajúce kvalitnú dovolenku.

Na druhej strane, pre tých, ktorí hľadajú rodinné ubytovanie, je tu Sol Cayo Guillermo. Tento hotel ponúka veľké izby a apartmány, ktoré sú prispôsobené pre celú rodinu. Hotel navyše ponúka detský klub, vodné športy a rôzne aktivity pre rodiny, takže tieto výhody privítajú rodičia, ktorí hľadajú rodinné zariadenie.

Okrem týchto dvoch hotelov nájdete na Cayo Guillermo aj iné možnosti, ako je Hotel Playa Coco a Hotel Iberostar Daiquiri, ktoré ponúkajú tiež vynikajúce služby, zariadenia a atrakcie.

Celkovo je ubytovanie na Cayo Guillermo príjemné a z hľadiska kvality a pomeru ceny a kvality sú to určite zariadenia, ktoré by ste mali zvážiť, keď budete plánovať svoju dovolenku na Kube.


Počasie Kuba Cayo Guillermo


Cayo Guillermo je malý ostrov nachádzajúci sa v južnej časti Kuby. Tento raj na zemi je obklopený tyrkysovými modrými farbami Karibského mora a je bohatý na piesočné pláže, ktoré sú ideálne na plávanie, potápanie a slnenie.

Kuba je známa svojím tropickým podnebím a Cayo Guillermo nie je výnimkou. Počasie na ostrove je celkovo teplé a vlhké, s vysokou vlhkosťou, ktorá sa pohybuje okolo 80 percent.

Teploty v Cayo Guillermo sú pomerne stabilné počas celého roka, pričom teploty sa pohybujú okolo 26 až 29 stupňov Celzia. Najvyššie teploty sa zvyčajne vyskytujú v júli a auguste, kedy sa pohybujú okolo 31 stupňov Celzia.

Príchody hurikánov sú počas obdobia hurikánov na Kube, ktoré trvá od júna do novembra, častým javom a môžu mať značný vplyv na ostrov. Aj keď Cayo Guillermo sa nachádza v južnej časti Kuby a nie je tak často postihnutý hrozbami hurikánov, pokiaľ sa to stane, môžu to byť ťažké búrky, ktoré prinášajú silné dažde, nárazy vetra a iné nežiaduce účinky.

Pre turistov, ktorí chcú využiť pláže ostrova, je najlepšie navštíviť Cayo Guillermo v mesiacoch medzi decembrom a májom, keď sa teploty pohybujú okolo 27 stupňov Celzia a zároveň je menej pravdepodobné, že príde k príchodu hurikánu.

Celkovo vzaté, Cayo Guillermo ponúka návštevníkom tropické počasie s teplými teplotami počas celého roka. Pre tých, ktorí milujú slnko a pláže, je to ideálna destinácia na dovolenku v Karibiku. Napriek tomu si treba dávať pozor na príchod hurikánov a cestovať s príslušnou opatrnosťou.


Takmer všetci naši klienti sú spokojní (99%)

Záruka za najlepšiu cenu

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Výhodné letenky do celého sveta na jedinom webe.

Objaviť letenky