Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Bahamy Sandyport

Dovolenka Bahamy Sandyport


Bahamy sú jedným z najkrajších ostrovných klenotov Karibiku, ktorého krása fascinuje každého, kto k nim pricestuje. A medzi mnohými nádhernými miestami na Bahamách nájdeš aj Sandyport, ktorá je rovnako nádherná, ako zvyšok ostrova.

Sandyport je malá súkromná a bezpečná komunita na západe ostrova New Providence, vzdialená päť minút od hlavného mesta, Nassau. Je to ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú pokojné miesto pre dovolenku a má svoj vlastný malý pláž, kde si užijete súkromie a pohodu. Okrem toho, je to miesto, kde môžete zažiť domáci štýl Bahám, dostať sa blízko k miestnej komunite, a zároveň sa cítiť ako doma.

Sandyport nudi mnoho rôznych aktivít pre turistov a návštevníkov. Môžete vyskúšať rôzne vodné športy, ako sú windsurfing, kajaking, alebo aj šnorchlovanie a potápanie v mori. Okrem toho, môžete ochutnať miestne jazykové špeciality, ako sú čerstvé plody mora, ktoré sú nevyhnutné pri každej návšteve Bahám.

Sandyport ponúka aj množstvo iných aktivít, okrem pláže. Môžete sa vybrať na prehliadku ostrova, navštíviť historické miesta, ako sú napríklad Fort Charlotte, spoznať miestnu kultúru a zvyky, alebo vyskúšať golf a tenis na miestnych ihriskách.

Ak ste toho veľa nevideli, môžete si prenajať auto a objaviť krásy celého ostrova samostatne. Pre deti a mladých ľudí je tu mnoho aktivít, ktoré im umožnia, aby si svoju dovolenku užili na maximum. Pre tých, ktorí sa radi bavia v noci, je tu nekonečná ponuka barov, reštaurácií, beach barov a klubov, ktoré ponúkajú miestnu a exotickú nápojovú kartu.

Sandyport ponúka rôzne typy ubytovania od malých súkromných viliek, až po väčšie hotely a rezorty s viacero izbami. Ceny sú prekvapujúco relatívne nízke, čo je dôvod, prečo je Sandyport obľúbenou destináciou pre rodiny a mladé páry. Ubytovanie sa nachádza priamo na pláži, takže sa môžete prebudiť s výhľadom na more a pôsobivé východy slnka.

Zhrnuté, Sandyport na Bahamách ponúka unikátnu kombináciu pokojného a súkromného prostredia s výbornými aktivitami, krásnymi plážami a turistickými atrakciami. Je to dokonalá destinácia pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť rušným a preplneným turistickým miestam a zároveň objavovať krásy Bahám v pohodlí a pokoji. Ak plánujete návštevu Bahám, zastavte sa v Sandyport a užite si to najlepšie, čo tieto karibské ostrovy ponúkajú.


Ubytovanie Bahamy Sandyport


Bahamy Sandyport sú synonymom pre kvalitné ubytovanie na Bahamách. Nachádzajú sa v malom komplexe, ktorý ponúka krásne vily a apartmány, ktoré sú ideálne na rodinnú dovolenku alebo pre páry, ktoré hľadajú trochu romantiky a relaxu.

Komplex sa nachádza v mestskej časti Sandyport na západnom okraji ostrova Nassau a ponúka základňu pre vaše dobrodružstvá v okolí. Pláže sú len krátkou prechádzkou od hotela a do centra mesta Nassau sa dostanete autom za približne 10 minút.

Vily v Bahamách Sandyport sú štýlovo vybavené a ponúkajú výhodné riešenie pre rodinnú dovolenku. V interiéri nájdete klimatizáciu, TV, plne vybavenú kuchyňu a súkromné kúpeľne. Exteriér ponúka uzavretú záhradu s posedením na terase, ktorá je vhodná na grilovanie či relax po pláži.

Apartmány sú tiež plne vybavené a ponúkajú dostatok miesta pre rodiny alebo malé skupiny ľudí. K dispozícii je klimatizácia, TV a kuchynský kút, takže sa môžete cítiť ako doma aj na dovolenke. Balkóny apartmánov sú ideálne na relax a prežitie nezabudnuteľných romantických večerov.

Z hotelu Bahamy Sandyport môžete ľahko preskúmať ostrov, zabaviť sa v blízkom Kasíne Atlantis alebo navštíviť niektoré z najkrajších miest na Bahamách. K dispozícii je aj bazén a plážový bar, kde si môžete dať drink alebo malé občerstvenie.

Celkovo Bahamy Sandyport sú dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kúsok luxusu a zároveň autentickej atmosféry Bahám. Nie je to základňa iba na dovolenku, je to miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a vychutnať si pravú radostnú stránku Baham.


Počasie Bahamy Sandyport


Bahamy sú známe svojou nádhernou prírodou a krásnymi plážami s tyrkysovými vodami. Jednou z najobľúbenejších lokalít pre turistov je Sandyport - malebná časť ostrova New Providence, ktorá ponúka nielen kúpanie v mori, ale aj množstvo zaujímavých aktivít.

Ak sa chystáte navštíviť Sandyport, určite by vám malo záležať na tom, aké bude počasie. Väčšinu roka tu vládne trvalé tropické podnebie, čo znamená, že teploty sú vysoké a vlhkosť je vysoká. Najlepším obdobím pre návštevu Bahám je obdobie od decembra do mája, keď je menej daždivých dní a priemerná teplota je okolo 25 až 27 stupňov Celzia.

V lete, ktoré trvá od júna do septembra, sa teploty vzduchu zvyšujú a pritom vlhkosť stúpa ešte viac, čo môže byť dosť náročné pre tých, ktorí nie sú zvyknutí na horúčavy. Teplota voda ostáva po celý rok príjemná a pohybuje sa v rozpätí od 25 do 28 stupňov Celzia.

Aj keď sa na Bahamách občas vyskytnú orkány, oblasť Sandyport je naštastie pomerne dobre chránená a väčšie nebezpečenstvo predstavujú len geografické podmienky, aké sú však typické pre tropické oblasti. Bohužiaľ, aj v najlepšom období sa môže stať, že sa tu vyskytnú krátke, no prudké a náhle dažde.

Napriek tomu, že Sandyport a Bahamy vôbec sú známe svojou dlhodobou stabilnosťou počasia, treba si dávať pozor aj na iné faktory, ktoré súvisia s tropickým podnebím. Napríklad, nezriedka prichádzajú vysoké vlny a silný vietor. Ak plánujete šnorchlovanie alebo iné vodné aktivity, je vhodné sledovať predpovede počasia zhruba týždeň pred návštevou miesta.

Keď rozmýšľate, kedy sa vybrať na plážovú dovolenku na Bahamy, určite venujte čas aj tomuto aspektu vašej cesty. Ak sa rozhodnete navštíviť Sandyport, počítajte s tropickým podnebím a využite informácie, ktoré vám poskytne váš cestovný konzultant alebo miestni sprievodcovia. S trochou šťastia si užijete nezabudnuteľné zážitky.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Sandyport


Otázky a odpovede k Bahamám Sandyport môžu zahŕňať:

1. Kde sa nachádza Sandyport na Bahamách?
Sandyport sa nachádza na západnom pobreží ostrova New Providence v Bahamách. Nachádza sa asi 6,5 km juhozápadne od centra mesta Nassau.

2. Aký je najlepší spôsob, ako sa dostať do Sandyport na Bahamách?
Najlepší spôsob, ako sa dostať do Sandyport, je taxíkom, prenájmom automobilu alebo shuttle busom. Väčšina návštevníkov cestuje letiskovými transfermi z letiska na ostrov.

3. Aké sú najlepšie hotely alebo apartmány v Sandyport?
V Sandyporte sa nachádza niekoľko kvalitných hotelov a apartmánov, vrátane Sandyport Beaches Resort, Blue Water Resort, Sandyport Beach Resort, a Wheelhouse Downstairs Viva Bahamian Living.

4. Aké sú najlepšie pláže v Sandyport na Bahamách?
Sandyport Beach je hlavnou plážou v Sandyporte, ale v blízkosti sa nachádza niekoľko ďalších pláží ako Cable Beach a Love Beach. Väčšina návštevníkov sa presúva do iných oblastí na New Providence Island, aby sa vychutnali prístup k viacerým plážam.

5. Čo môžem robiť v okolí Sandyport na Bahamách?
V okolí Sandyport sa nachádza množstvo aktivít, vrátane nákupov a okružných plavieb na plachetnici, alebo výlety na ostrovy okolo Bahám. Dostupné sú tiež potápačské výlety, rybárske výlety a plavby do dedín na ostrove.

6. Má Sandyport na Bahamách akékoľvek reštaurácie a obchody?
Áno, v Sandyporte sa nachádza niekoľko reštaurácií a obchodov, kde si môžete vychutnať nezabudnuteľné zážitky a kúzlo Karibiku.

7. Aké zvláštne miesta by som mal navštíviť na Bahamách?
Návštevou Bahám by ste nemali prehliadnuť Paradise Island, rumovú fabriku v Nassau, alebo vodopád a jaskyňu Lucayan National Park na ostrove Grand Bahama.

8. Je Sandyport na Bahamách bezpečný pre turistov?
Sandyport a celé Bahamy sú pomerne bezpečné turistické destinácie, ale ako v ktoromkoľvek mieste sveta, aj tu sa vyskytujú miestne problémy s kriminalitou. Cestujúci by mali byť opatrní a dodržiavať bežné bezpečnostné opatrenia pre cestovanie.

9. Aké je počasie v Sandyport na Bahamách?
Počasie v Sandyport sa výrazne líši v závislosti od ročného obdobia, ale všeobecne sa jedná o subtropické podnebie s vysokou vlhkosťou a teplotami v lete od 26 do 32 stupňov Celsia a v zime od 17 do 24 stupňov Celsia. V období od júna do novembra hrozí možnosť hurikánov.

10. Potrebujem vízum na vstup na Bahamy?
Požiadavky na víza sa líšia v závislosti od krajiny, z ktorej turisti prichádzajú. Väčšina turistov z Európy a severnej Ameriky sa však môže pohybovať do Bahám bez víz. Najdôležitejšie je mať platný cestovný pas.


Letenka Bahamy Sandyport


Bahamy sú jedným z najkrajších a najpopulárnejších miest pre dovolenku na Karibikovom ostrove. Ak hľadáte rajské miesto pre dovolenku, kde si užijete slnko, more a pokoj, potom určite neváhajte a navštívte Sandyport na Bahamách.

Sandyport je malá osada na západnom pobreží Bahám, ktorá sa nachádza len 10 minút jazdy od centra hlavného mesta Nassau. Toto miesto je ideálne pre tých, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku na tichom malom meste alebo sa chcú vybrať na romantickú dovolenku s partnerom.

Hlavnou atrakciou Sandyportu je jeho nádherná pláž, ktorá ponúka biele piesočnaté pláže a azúrové more. Pláž je dokonalým miestom pre kúpanie, slnenie, šnorchlovanie, alebo len relaxovanie s knihou v ruke. Táto pláž je takmer neprerušená a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú ticho a oddych.

V Sandyporte si môžete vychutnať aj miestne jedlo a nápoje na miestnom trhu. Okrem trhu tu nájdete aj rôzne reštaurácie a kaviarne, kde si môžete vychutnať morské plody alebo skvelé miestne drinky. Pri pláži sú k dispozícii aj rôzne aktivity, ako sú napríklad prenájom vodných športov, rybolov, prechádzky a podobne.

Najlepší spôsob pre cestovanie do Sandyportu je cez letiská Nassau, ktoré poskytujú každodenné lety z mnohých miest sveta. Ak hľadáte lacné letenky do Sandyportu, potom sa odporúča zadávať kritéria do vyhľadávačov a porovnávať ceny. Navyše určite sa oplatí plánovať cestu z vopred a hľadať výhodnejšie ponuky.

Sandyport sa predovšetkým vypláca navštíviť pre jeho pokojné a tiché prostredie, ktoré ponúka. Jeho nádherné pláže, miestne reštaurácie a rôzne aktivity sú tou správnou voľbou pre každého, kto hľadá mier, pokoj a oddych pri pláži. Navyše, táto krásna osada sa stane pre vás úplnou oázou, kde sa môžete zbaviť stresov a nájsť budete skutočný oddych a pohodu.


Takmer všetci naši klienti sú spokojní (99%)

Záruka za najlepšiu cenu

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Výhodné letenky do celého sveta na jedinom webe.

Objaviť letenky